Obsługa wyjazdów biznesowych

Obsługa wyjazdów biznesowych w USA:

Skorzystaj z oferty jakiej nie zjadziesz nigdzie indziej: obsługa wyjazdów biznesowych i prywatnych w USA.

Jesteś biznesmenem, masz spotkanie z przyszłymi partnerami w Stanach Zjednoczonych, ale nigdy tam nie byłeś i nie mówisz biegle po angielsku. Twoje spotkania w Europie albo w Polsce są łatwe - wszystko załatwia ci sekretarka w twojej firmie, ale w Stanach Zjednoczonych?

Wybierasz się na targi przemysłowe do Los Angeles ale przydałby Ci się na miejscu ktoś z dobrym angielskim i z samochodem kto by cię odebrał z lotniska, zawiózł do hotelu, pokazał trochę ciekawych miejsc i był z Tobą przez parę dni.

Postanlowiłeś kupić w Stanach dom bo ceny są teraz wyjątkowo niskie, a za kilka lat rynek nieruchomości wróci do normy i Twój dom będzie wartał o wiele więcej. Znalazłeś świetną ofertę w Miami na Florydzie, ale jak sobie poradzisz na miejscu sam? Nikogo nie znasz, nie jesteś pewny jak rozmawiać z agentem realnościowym, jak dopełnić wszystkich formalności, jak wreszcie wynająć go na jakiś czas lokatorom?

Nic prostszego - skorzystaj z naszej oferty a pobyt w USA okaże się łatwy, przyjemny i korzystny dla Ciebie albo dla Twojej firmy.

Pełna oferta obejmuje:

  • pośrednictwo wizowe - w Twoim imieniu wypełnimy aplikację i umówimy spotkanie z konsulem
  • rezerwacja przelotu i wykupienie biletu lotniczego
  • odbiór z lotniska w dowolnym punkcie USA
  • rezerwacja pokoju w hotelu
  • transport z lotniska do hotelu
  • obsługa z zakresu tłumaczeń
  • przewóz wszędzie tam gdzie chcesz się dostać
  • transport na lotnisko

Nasza oferta to Twój osobisty, mówiący po polsku asystent, sekretarz, prywatny kierowca i tłumacz towarzyszący Ci w zakupach, negocjacjach, spotkaniach i wszędzie tam, gdzie asystent jest Ci potrzebny. Co najważniejsze, Twój asystent w Stanach to Amerykanin mówiący po polsku, mieszkająca tam od lat
i znająca amerykańską mentalność oraz kulturę biznesową.

Jeżeli masz w USA coś do załatwienia, nie będziesz tam sam. Masz przecież nas.